Author: h***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 已經重複購買金色跟粉紅色的兩回
顏色: 彩色
尺寸: 1m
Price: NT$74
Original Price: NT$76
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Multicolor |
| Interface | Type C |
| Type | 3 in1 Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw25020697934778371 |
Author: h***6
Date:
Review: 已經重複購買金色跟粉紅色的兩回
顏色: 彩色
尺寸: 1m
Author: M***e
Date:
Review: 物超所值,很好使用,可以購買!
顏色: 彩色
尺寸: 1m
Author: b***3
Date:
Review: 好看,好用cp值高👍👍👍
顏色: 彩色
尺寸: 1m
Author: a***a
Date:
Review: 這種線很方便 帶一條可以用三種頭
顏色: 彩色
尺寸: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.